tr.Harita - Copy
Büromuz yukarıdaki haritada kırmızı nokta ile belirtilen iller başta olmak üzere Türkiye genelinde bosanma,miras,tanıma tenfizdavalari,velayet,nafaka ve mal paylasimi gibi alanlarda avukatlık ve hukuk danışmanlığı hizmeti vermektedir.

201606.02
0

Uluslararası Hukuk

Yabancı Mahkeme Kararlarının Tanınması Ve Tenfizi Avrupa’da yaşayan T.C. vatandaşlarının şahsi durumlarında meydana gelen ,boşanma gibi durumların bağlı oldukları nüfus idarelerince işlenebilmel eri için yetkili makam kararı gerekir.Avrupa mahkemelerinin vermiş olduğu bu doğrultudaki kararların Türk Mahkemeleri tarafından kabul edilebilmesi için, Türk mahkemeleri nezdinde yeni bir davanın “tenfiz davası “nın açılması gerekir.Yabancı mahkeme ilamlarının kesin hüküm…

201606.02
0

Miras Hukuku

Miras Hukuku Hollanda’dan Türkiye’ ye gitmenize gerek kalmadan miras davalarınız takip edilir. Fazla çabayı gerektiren davalar kuşkusuz miras davalarıdır. Kayıp mirasçıları bulmak,tozlu tapu kütükeri ve bürokrasi ile uğraşmak uzman olmayanlar için hiçte kolay değildir. Miras davalarında sadece dava masraflarını ödemeniz yeterli.Bu tür davalarda hak edilecek olan miras miktarı üzerinden belli bir oranda anlaşma yapmaktayız.